Zendingsgeld de Arke voor nieuwe schoolbanken
20 juli 2015

Zendingsgeld de Arke voor nieuwe schoolbanken

Schoolbanken

School de Arke heeft besloten het gespaarde zendingsgeld van de laatste maanden te bestemmen voor onze stichting. Het is een bedrag van € 369,91. Wij willen de school en de kinderen hartelijk bedanken en hebben met het geld al 4 schoolbanken gekocht. Daar was echt behoefte aan in de net gerealiseerde schoollokalen. De rest van het geld zullen we gebruiken om het vierde huis af te bouwen.

2 reacties geplaatst

Reacties

  • Frits schreef:

    Mooi gebaar van de Arke. de ene school kan wat voor de ander doen.

  • Wat een geweldig initiatief van zo’n enthousiaste groep vrijwilligers uit Lemmer. Frits heeft mij ook enthousiast gemaakt. Dit betekent dat de PKN Op ‘e Noed te Sint Nicolaasga samen met christelijke basis school de Paedwizer dit project steunen tijdens de 40 dagen actie 2016. Wij hebben gekozen voor het thema “helpt U mee een les lokaal bouwen in Oeganda”. De voorbereidingen zijn volop in gang gezet, wij hebben er zin in. groeten uit Stnyk Marieke

  • Geef een antwoord

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Volg ons