Tweemaal 40-dagenproject
10 april 2016

Tweemaal 40-dagenproject

Goed bezig

Twee diakonie├źn hebben besloten dit jaar hun 40-dagenproject te bestemmen voor onze stichting. Het zijn de diakonie├źn van de PKN kerk Oudemirdum-Nijemirdum-Sondel en van de PKN kerk Sint Nicolaasga-Idskenhuizen-Tjerkgaast. In Sint Nicolaasga werkt ook de basisschool de Paedwizer mee aan het project. In beide kerken en op school hebben we een diapresentatie verzorgd over het kinderdorp Bulamu. Wij zijn als stichting zeer blij met deze twee projecten en zo kunnen wij de plannen voor het kinderdorp ook daadwerkelijk uitvoeren en zo voor de kinderen het verschil maken.

één reactie geplaatst

Reacties

  • Frits schreef:

    Heel mooi dat onze inspanningen voor het kinderdorp Bulamu ook door meerderen wordt erkent en gewaardeerd en dan ook daadwerkelijk wordt gesteund. bedankt!!

  • Geef een antwoord

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Volg ons