Zendingsproject op CBS de Arke
9 oktober 2017

Zendingsproject op CBS de Arke

Start zendingsproject op de Arke

Het zendingsproject van het nieuwe schooljaar 2017 op CBS de Arke is bestemd voor onze stichting. Frits van der Heide is gisteren bij alle groepen langs geweest om te vertellen hoe de kinderen in het kinderdorp in Oeganda leven. Om deze kinderen te helpen gaan de leerlingen van de Arke sparen door elke maandag zendingsgeld mee te nemen. We hopen dat heel veel leerlingen meehelpen.

één reactie geplaatst

Reacties

  • Frits schreef:

    het was ook prachtig om voor die kinderen een presentatie te geven, zoo zijn met hun vragen zo spontaan en open. regelmatig kom ik kinderen tegen die mij nog herkennen en wel weten waar over we gesproken hebben, het heeft wel indruk gemaakt.

  • Geef een antwoord

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Volg ons