Gift ’t Trefpunt Marum
23 november 2017

Gift ’t Trefpunt Marum

Gift kringloopcentrum Marum

Geertje Hoekstra kwam tijdens een vakantietrip in gesprek over onze activiteiten en de hulp die wij bieden aan het kinderdorp Bulamu in Oeganda. Een vrijwilliger bij het kringloopcentrum ’t Trefpunt Marum was onder de indruk van onze inzet en heeft onze stichting voorgedragen om te steunen.

Dit kreeg afgelopen week een vervolg: de vrijwilliger uit Marum kwam langs om een cheque van 1000 euro aan te bieden. Prachtig, wat een mooi en dankbaar gebaar! We zijn haar en het kringloopcentrum dan ook zeer erkentelijk (en natuurlijk Geertje ook).

Wat een gesprek over onze stichting al niet kan opleveren, dus blijf onze stichting promoten!


één reactie geplaatst

Reacties

  • Frits schreef:

    heel blij zijn we met zulke initiatieven van deze kringloopwinkel. Op hun site te zien dat ze veel meer goede doelen op deze wijze steunen. deze gift is geweldig!! dank daarvoor

  • Geef een antwoord

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Volg ons