Nieuwe leermiddelen en bedden
3 november 2019

Nieuwe leermiddelen en bedden

Whiteboard

Dankzij enkele giften hebben we diverse nieuwe materialen en leermiddelen kunnen aanschaffen. Zo zijn er diverse whiteboards en bulletin boards aangeschaft. Deze worden gebruikt in de lokalen en ook om informatie door te geven aan de kinderen.

Bedden in de meisjeskamer

Voor de kinderen in de familiehuizen zijn lang niet genoeg slaapplaatsen, velen slapen op de grond of soms met vier tegelijk op een eenpersoonsbed. Als het voor onze stichting financieel even kan, laten wij dan ook regelmatig extra bedden aanschaffen. Zo zijn na een mooie gift weer diverse bedden en matrassen gekocht, zodat er nu in twee meisjeshuizen niemand meer op de grond hoeft te slapen. Natuurlijk is ons streven om ook de andere kinderen allemaal een bed aan te kunnen bieden.

geen reacties geplaatst

Reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Volg ons