Nieuw leslokaal door scholieren
23 januari 2020

Nieuw leslokaal door scholieren

Nijkerk bouwt

Een groep van 14 jongeren van het Corlaer College in Nijkerk is in 2019 op Afrika-expeditie geweest. Zij kozen voor een project op Bulamu.

Na het geld bij elkaar te sponsoren zijn ze van 1 april tot 11 april naar Oeganda geweest en hebben meegeholpen aan de bouw van een leslokaal voor de secondary school. Ook zijn ze voor ontspanning naar een natuurpark geweest.

Nijkerk resultaat

Zij hebben geslapen op de compound, in het guesthouse. Daarvoor heeft ieder een nieuw bed en matras aangeschaft en dat later weer beschikbaar gesteld aan het dorp. Na afloop van de reis bleek dat ze nog ruim € 3.000 extra geld hadden en hebben dat vervolgens aan onze stichting geschonken.

Het gebouw is nu klaar en het resultaat mag er zijn, een aanwinst voor de secondary school!

Meer foto’s.

één reactie geplaatst

Reacties

  • Frits van der Heide schreef:

    prachtig klaslokaal geworden. Het was ook mooi om met deze groep studenten samen te werken en een plan van aanpak en van ontsspanning te maken. Een droom van Joseph nog enkele lokalen erbij, want het leerlingen aantal groeit steeds.

  • Geef een antwoord

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Volg ons