Cheque van Lionsclub Balk
9 juli 2022

Cheque van Lionsclub Balk

Cheque wandeltocht Gaasterland

Op 1 mei was de Gaasterland Wandeltocht georganiseerd door de Lionsclub “Tusken Mar en Klif” uit Balk. De wandeltocht werd al twee keer uitgesteld, maar nu was het raak. Ook dankzij het mooie weer trok de tocht veel deelnemers. En de organisatie in handen van de Lionsclub was prima.

De opbrengst bestemmen de Lions gewoonlijk aan goede doelen. En dit jaar was de opbrengst voor onze Stichting Kinderhulp Oeganda, samen met de stichting Bouwen met de Bouwma`s uit Bakhuizen. Door een geweldige opbrengst we kregen maar liefst een cheque van € 5.000. Deze werd namens de Lions overhandigd door Kees Heegsma. Hartelijk dank! Wij gaan de opbrengst weer bestemmen voor enkele bouwprojecten in het kinderdorp Bulamu in Oeganda.

één reactie geplaatst

Reacties

  • Frits van der Heide schreef:

    prima georganiseerde wandeltocht, mooi weer en veel deelnemers. Lions bedankt!

  • Geef een reactie

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Volg ons