Opbrengst Gaasterland Wandeltocht
3 december 2023

Opbrengst Gaasterland Wandeltocht

Cheque Lionsclub

De Lionsclub Balk, Tusken Mar en Klif, organiseerde op 7 mei j.l. de Gaasterland Wandeltocht en steunt met de opbrengst ook onze stichting. Op de foto overhandigt voorzitter Piet Zonderland van de Lionsclub Balk een cheque van 5000 euro aan Frits van der Heide, Geertje Hoekstra en Sytske Schulte van Stichting Kinderhulp Oeganda. We kunnen dit geld goed besteden en hebben de Lions daarvoor hartelijk bedankt.

Tijdens de bijeenkomst hebben we foto’s getoond van de situatie op het kinderdorp Bulamu. Daarbij was er ook aandacht voor de bouw van de extra leslokalen bij de middelbare school, waaraan de opbrengst van vorig jaar is besteed. Het geld van dit jaar wordt gebruikt voor de bouw van extra leslokalen bij de basisschool. Onderwijs is voor de kinderen heel belangrijk, want dat is dé mogelijkheid voor hen op een beter leven!

geen reacties geplaatst

Reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Volg ons