Overdracht zeilboot
8 mei 2024

Overdracht zeilboot

Overdracht zeilboot

Dinsdag 7 mei was de feestelijke overdracht van de open kielzeilboot. Vooraf was de zeilboot helemaal schoongemaakt, gepoetst en opgetuigd. De boot ziet er prachtig uit, en voor de overdracht nog feestelijk versierd. Eigenaar Jan-Dirk van Nek en Frits van der Heide tekenden samen voor de overdracht en daarna werd het handboek voor de boot overhandigd samen met een windvaan voor boven op de mast.

Na het officiĆ«le gedeelte hebben werd de nieuwe aanwinst gevierd met een hapje en een drankje. Fotograaf Jan van der Werf was erbij. De foto’s samen met een persbericht gaan door naar de media en onze contacten. De zeilboot wordt te koop aangeboden en de opbrengst is voor onze stichting. De demoboot is ongebruikt en nog nooit in het water geweest en is te koop met kanteltrailer en alle extra opties! Laten we hopen dat het een mooi bedrag mag opbrengen.

één reactie geplaatst

Reacties

  • Frits van der Heide schreef:

    het is een pracht boot.

  • Geef een antwoord

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Volg ons